Polska Izba Ochrony jest organizacją samorządu gospodarczego działającą na podstawie ustawy o izbach gospodarczych oraz zgodnie z własnym Statutem usankcjonowanym przez Sąd Rejestrowy.

Izba zrzesza na zasadach dobrowolności przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie ochrony osób i mienia, projektowania, produkcji, obrotu towarowego i usług w zakresie technicznych urządzeń, środków i systemów ochrony osób i mienia, doradztwa w dziedzinie bezpieczeństwa osób i mienia, usług detektywistycznych.

Polska Izba Ochrony reprezentuje interesy gospodarcze zrzeszonych w niej podmiotów w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej i usługowej, w szczególności wobec organów państwowych.

Firmy członkowskie PIO
Wyszukiwarka

Jak przystąpić do PIO

Czekaj na decyzję
Decyzję o przyjęciu w poczet firm członkowskich Polskiej Izby Ochrony podejmuje Zarząd lub Prezydium Zarządu
Witamy w PIO
Po pozytywnej decyzji zostaniesz przyjęty w poczet firm członkowskich Polskiej Izby Ochrony

Aktualności

23.09.2021
    Do grona firm członkowskich Polskiej Izby Ochrony dołączyła kolejna - Profika Broker. ...
22.09.2021
Miło nam poinformować o aktualnym terminie  organizowanej przez Polską Izbę Ochrony - XXI Konferencji Branży Ochrony, pod nowym tytułem - OCHRONA OBIEKTÓW I OSÓB WOBEC WSPÓŁCZESNYCH ZAGROŻEŃ CYWILIZACYJNYCH. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2021 r. , Hotel Windsor w Jachrance. ...
10.09.2021
W tym roku nasza firma członkowska TAURUS OCHRONA obchodzi 30-lecie swej działalności. W ramach obchodów jubileuszu, firma zorganizowała Konferencję „Innowacje w bezpieczeństwie”, nad którą Patronat Główny objęła Polska Izba Ochrony....
22.08.2021
22 sierpnia to data wyjątkowa dla branży ochrony - Dzień Pracownika Ochrony. Szacuje się, że w Polsce jest ich ponad 200 tyś. Każdego dnia spotykamy ich na osiedlach, gdzie przez całą dobę dbają o nasz spokój i mienie. W pracy - wchodząc do biurowca, na parkingu, w urzędach czy w sklepie. To zawód przez wielu niedoceniony. Tymczasem to ciężka, niebezpieczna i stresująca praca. W tym dniu, który jednocześnie przypada na dzień wprowadzenia w życie ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22.08.1997 r., w imieniu Zarządu Polskiej Izby Ochrony, życzymy wszystkim Pracownikom Ochrony satysfakcji z wykonywanych zadań, życzliwości i empatii społecznej, godnego nagradzania ich ciężkiej pracy, docenienia i wykorzystania przez Państwo potencjału, jakim dysponują oraz spokojnej służby.

Partnerzy

 
 
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych
Komenda Główna Policji
iExpert.pl – Ubezpieczenia
Międzynarodowe Targi Poznańskie S.A.
Systemy Alarmowe
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Stowarzyszenie Polskich Specjalistów Bombowych
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych
Komenda Główna Policji
iExpert.pl – Ubezpieczenia
Międzynarodowe Targi Poznańskie S.A.
Systemy Alarmowe
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Stowarzyszenie Polskich Specjalistów Bombowych